понедельник, 26 декабря 2016 г.

Що обов'язково має бути на святковому столі в Новий рік 2017

Зустрічати Новий рік 2017 потрібно правильно. Це не означає, що на столі повинні бути найдорожчі страви й посуд, а на гостях - брендові речі. Головне - задобрити господаря майбутнього року - Червоного Вогняного Півня. Головне, щоб у будинку було яскраво і красиво. Як організувати святковий стіл розповів двічі переможець і суддя "Битви екстрасенсів", експерт проекту "Слідство ведуть екстрасенси", ясновидець і астролог Хаял Алекперов.

За його словами, буде просто чудово, якщо ви прикрасите свій стіл декоративними свічками. Вогонь – саме та стихія, яка допоможе вам залучити в будинок достаток, щастя і кохання, передає СТБ.

- Що стосується продуктів до новорічного столу – перевагу варто віддати натуральним продуктам, виготовленим просто і зі смаком. Запечені м'ясо, картопля, овочі – все це дуже навіть сподобається голосистому господареві року. Ну і, звичайно ж, особливу увагу приділити зерновим культурам. Хліб і випічка на столі повинні бути в достатку. А якщо ви вирішите приготувати, наприклад, печиво з передбаченнями, то задобрите не тільки Вогняного Півня, але і своїх гостей.

Обов'язково прикрасьте стіл незамінним новорічним атрибутом – мандаринами і апельсинами або, за бажанням, іншими фруктами яскравих кольорів – їх барвистість і приємний аромат не тільки створять потрібну атмосферу, але і допоможуть добитися прихильності Вогняного Півня, - радить Алекперов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Привітання з Новим роком 2017 на українській мові

Що не можна робити на Новий рік 2017

Що не можна робити на Новий рік, щоб не злякати удачу і щастя? Є кілька народних прикмет, за якими ми діємо з року в рік. Однак, через символу 2017 року – Вогняного Півня – слід врахувати ще кілька моментів.

Що не можна дарувати на Новий рік 2017

Якщо вірити прикметам, то не всі красиві чи дорогі речі - гарний подарунок. Є презенти, які замість очікуваної радості можуть принесли людині неприємності. Ось список подарунків, які ні в якому разі не можна дарувати...

У чому не можна зустрічати Новий рік 2017

Незважаючи на те, що символом 2017 року є Вогненний Півень, багато хто помилково вважають, що зустріти Новий рік потрібно в червоному. Однак, птиці навряд чи сподобається, якщо ви перетягнете всю увагу на себе.
Новорічна картинка на Ноий рік 2017 на робочий стіл